Odkazy:TOPlistdesigned by miki64
all rights reserved

[aktuálne]

Nášivky ČHS (9.3.2006)
Ahoj členové, 26.3.2006 jedeme na ČHS a máme možnost zakoupit nášivky ČHS za 30Kč. Pokud máte zájem tak se nejpozději do 25.3 Ozvěte na e-mail miki64@seznam.cz.
Slevová karta HUSKY (5.3.2006)
Podařilo se pro oddíl sehnat slevovou kartu na zboží HUSKY až na 50%. Karta je zatím u předsedy, ale v nejbližší době bude v Dráchovské klubovně. Každý člen si ji v případě zájmu může zapůjčit. Zapůjčení karty se hlásí vybraným osobám: Standovi Průchovi, Petru Tesařovi, Jiřímu Kubátovi, nebo Michalovi Táborskému. Do doby než bude karta umístěna do klubovny možnost zapůjčení u Standy.
Příspěvky
Milí členové, termín placení už je dávno fuč a spousta z vás na to ještě nevzpomněla. Pomyslete prosím na našeho chudáka pokladníka kterému tím přiděláváte spoustu práce a pokuste se to napravit v co nejkratším termínu!!!
Stavba stěny
V Dráchovské klubovně nám pomalu vzniká cvičná stěna. Přípravné práce jsou již zdárně za námi A během prázdnin jsme postavili část konstrukce, z důvodu nedostatku materiálu jsme však nemohli pokračovat. Další brigáda se bude konnat až seženeme ještě nějaké trámy.
Nově slevová karta pro náš oddíl slevy až 50%. Možnost zapůjčení v Dráchovské klubovně.